TnC & Neps

Vítáme vás na našem webu který doufámé že se vám bude líbit.

GETTING UP

Nová hra z pouličního prostředí. Celý název zní Marc Ecko's Getting Up - Contents Under Pressure a tak si něco řeknem at se můžem pořádně těšit.

Před nedávnem vylezla gangsterská gamesa GTA - San Andreaskterá lehce pobouřila veřejnost a musela být distributorem hry označena jako AO (Adults o­nly), a to zvláště díky módu Hot Coffee který odemkl sexuální hrátky s přítelkyněmi. Spousta lidí už dohrálo a určitě pokoukávaj co by zas kde. HURÁ. Marc Ecko, u nás známý zvláště díky firmě Ecko Unlimited se spojil s firmou Atari a programátory z The Collective s nápadem vytvořit hru z graffiti prostředí. Dohodli se a na výsledek se můžem těšit koncem roku. Na převánoční čas sou potvrzený verze PSX a Glu Mobile a zatim nepotvrzený PC a Xbox (ale snad si nenechaj ujít vánoční trhy i u PC verze)

Marc Ecko's Getting Up - Contents Under Pressure
Hlavní hrdina hry se bude jmenovat Trane (namluvil ho Talib Kweli). Příběh, zasazený do fiktivního města New Radius nás pak zavede do blízké budoucnosti, v níž se prolínají architektonické styly současného Manhattanu a Hong-Kongu. Jako Trane se budete snažit vylepšit svůj status a renomé, což bude obnášet nakreslit nějaký piecy na každou volnou plochu, počítaje v to třeba tradiční zdi, ale taky vagóny metra nebo dodávky. Ve vašem snažení vám však pochopitelně budou chtít zabránit strážci pořádku, ale i konkurence a dokonce trochu podezřelý státní aparát, v jehož řadách má dojít ke konspiraci výrazně ovlivňující dění ve hře. Ta má mít celkem 11 kapitol, většina bude přístupná hned ze začátku a bude jen na vás, jakou si vyberete.

K dispozici - pro graffiti - budete mít různé materiály, umělecké styly a školy. Při pravidelných setkáních s oponenty nemají chybět ani bitky za využití interaktivního prostředí, kde půjde vzít např. baterie z auta, olověná roura apod. A při prostupu danou lokalitou se zase mluví o pohybových dovednostech á la Prince of Persia či Splinter Cell. S tímhle infem přímo souvisí procentuální zohlednění vašich aktivit ve hře - z 50% půjde o prozkoumávání herní oblasti, z 25% to bude o boji a ze zbyvších 25% o malování. Přičemž tím vším bude ještě prostupovat silný stealth aspekt, jako když budete zavěšeni na okraji platformy a pod nohama nic netušícího vládního úředníka zanecháte na stěně nezaměnitelný tag.


Akce
Marc Ecko vytváří trochu Getting Up kult . Nevím jestli se tak děje na základě hry bo je hra výsledkem jiného Getting Up projektu. Každopádně jsou s tímto spojeny i nějaké ty akce. Pochybuju že si dáte výlet ale pro čtenáře za mořem to může být užitečné info.