TnC & Neps

Vítáme vás na našem webu který doufámé že se vám bude líbit.

Novinky

Zde se pokusim davat co nejvice novinek!!

V době, kdy je scéna zaplavená desítkami mixtapů od bezejmenných Djs, pracuje pražskej švihák Mike Trafik na skutečně exkluzivním CD a Rapshop.cz je hrdým partnerem Trafikovy desky. Video Teaser je on-line. O Trafikovi je všeobecně známo, že svůj prvoligový battle djing rozvinul v produkci beatů, které se velice rychle staly žhavým a vyhledávaným zbožím.
Pro luxusní video teaser a další podrobné info klikejte dál! Pokud chcete rovnou CD, pak klikejte sem!


DJ Mike Trafik přichází s další ochutnávkou ke svému dlouho očekávanému mixtape H.P.T.N.! Zde je luxusní video teaser
The Clipse se v momentální době věnují práci na novém albu "Till The Casket Drops". Termín pro vydání desky byl posunut na 20. října a je snad již konečný. Na desce se objeví jaména jako Dj Khalil, Cam´ron, Keri Hilson a The Neptunes. Teď ale můžeš sledovat nový klip ke tracku z této desky "I'm Good". Produkci k tomuto tracku si vzal na starost Pharrell a klip jakožto takový je plný drahých aut a lidí, kteří se zkrátka cítí "good".
Rytmus (Kontrafakt, SK) vypouští k volnému šíření svuj nejnovější počin - track "Do chce jebat" s beatem od Hajtkoviče, který se bude nacházet na Hajtkovičovo producentkém albu, které vyjde již brzy! Stahuj, poslouchej, hodnoť v diskuzi. A DLASI SONGY NA YOUTUBE NEBO VYHLEDAVEJTE JAKO MP3!! :)
[PRAHA 25.1.2009] Kompletní česká a slovenská rapová špička pouze na letním Hip Hop Jamu 2009! JEN CO SE OBJEVI NOVE LOGO NA HIP-HOP JAM 2009 HNED HO SEM DAM!!
Letní festival Hip Hop Jam 2009 dá prostor těm nejlepším z Tic Tac Hip Hop Talents. Chceš víc info? Tak čti dál. Letní Hip Hop Jam festival, který se uskuteční 10.-11. července 2009 v přírodním areálu Svojšice u Pardubic bude v rámci svého bohatého programu poprvé ve své historii hostit československou hip hop soutěž Tic Tac Hip Hop Talents. Jakou formou? To se hned dozvíš ;-)
To, co se v posledních dnech šuškalo v zákulisí je dnes oficiálně venku. V sobotu 11. července 2009 na Hip Hop Jam festivalu u Pardubic vystoupí legendární west coast rapper, herec a TV hvězda v jedné osobě - Xzibit (USA) a.k.a. Mr. X to the Z!
1  
2